PARDOŠANA Privātmāja, Habana, La Habana, Cuba, Mónaco, 10 de Octubre

PARDOŠANA - Cod. 41544

  • Tips: Privātmāja
  • Platība: 203 m²
  • Istabu skaits: 4
  • Stavs: 2

KVALITĀTES UN MATERIĀLI
GRĪDAS: Integrēts marmora granīts baltā krāsā ar apmalēm un keramikas flīzes ar dizainu mitrās vietās (virtuvē un vannas istabās)

FLĪZĒŠANA UZ SIENĀM: Keramikas flīzes ar dizaina apmalēm

SIENAS UN GRESTI: Gludas javas, kas apdarinātas ar vinila krāsu

ĀRĒJĀS SLĒGŠANAS: Dizaina stikla un dzelzs logi un durvis

IEKŠDURVIS: Ciedra koka virsma ar rāmjiem un aplokiem, kas apdarināti ar dabīgu laku ar zelta apdari un kloķiem.

VANNAS TELPAS: ar visu ROCA balto keramikas sanitāro iekārtu (izlietne, tualete un duša), hromētu misiņa furnitūru un kvalitatīviem jaucējkrāniem, vannas istabā augšējā stāvā ir hidromasāžas vanna.

VIRTUVĒ: liela, ērta telpa ar perimetru iebūvētu darba virsmu, kas izklāta ar flīzēm un dizaina apmalēm ar nodalījumiem un zem letes esošajiem plauktiem, ar letes stieni un dubultu nerūsējošā tērauda izlietni ar maisītāja krānu

VEĻAS TELPA: Countertop flīzēts ar keramikas flīzēm un vienkārša nerūsējošā izlietne ar maisītāja krānu, skapis un apakšējais skapis.

⚡SISTĒMAS UN IEKĀRTAS
ELEKTROENERĢIJA UN APGAISMOJUMS: Dubultā ķēde pirmajā un augšējos stāvos, sadalīta divās zonās ar vadības paneli garāžā, dubultās 110V un 220V izejas ar 3 līdz 4 mehānismiem katrai telpai, griestu izvadi gaismas punktiem, ko kontrolē ar dubultiem un vienkāršiem slēdžiem. katrā istabā un ārpusē un slēdži kāpnēs un garāžā.

KARSTĀ UN AUKSTĀ ŪDENS HIDRAULISKĀ: Ūdens skaitītājs atrodas pie mājas ieejas ar noslēgkrānu un tiešu ieeju cisternā. Aukstā ūdens sadale pa cinkotajām caurulēm un karstā ūdens pa PVC caurulēm ar aizsardzību, grīda un sienas ar vadības taustiņiem. Mājā katru dienu ir ūdens pievads. Ūdens tiek uzsildīts caur garāžā uzstādīto gāzes sildītāju.

PIEGĀDE: Cisterna garāžā 70 m3. Ūdens ar sūkni tiek virzīts uz 3500 ml tvertni, kas atrodas uz klāja ar līmeņa noteikšanas kontroles sistēmu.

GĀZE: skaitītājs pie mājas ieejas, tieša gāze no ielas, kas sadalīta pa atklātām cinkotām caurulēm, kas baro virtuvi un stiepjas līdz augšējam stāvam.

KLIMATS: Visa māja tika veidota tā, lai uzturētu telpu iekšējo komfortu, ļaujot ieplūst gaismai un dabiskai ventilācijai. Katrā telpā ir atstāta instalācija padziļinātām maiņstrāvas iekārtām. ar ārēju metāla konstrukcijas aizsardzību

KOMUNIKĀCIJA UN DATI: Izejas sienās telefona un TV uzstādīšanai katrā istabā, virtuvē un viesistabā, papildus ierīkošana atstāta telefona izvietošanai pie ieejas mājā.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB