Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Cuba

Īpašums pārdošanā Kubā

Kuba ir komunistiskā režīma Karību jūras salu valsts ar baltu pludmali un tabakas laukiem, kuru nozīme ir svarīga valsts leģendārā cigāru ražošanā. Galvaspilsētu Havanu raksturo pasteļkrāsas mājas, 1950. gada automobiļi un Spānijas koloniālās arhitektūras vecā Havana, vēsturiskais 16. gadsimta centrs. Kubas Republika ir Karību jūras salu arhipelāgs, kas atrodas starp Karību jūras, Meksikas līci un Atlantijas okeānu. Uz ziemeļiem ir Amerikas Savienotās Valstis un Bahamu salas, uz rietumu Meksiku, uz Kaimanu salām un Jamaiku uz dienvidiem un Haiti.

Jebkurā gadījumā mēs runājam par valsti, kurā komunistiskā valdība, kas vairāk nekā 50 gadus bijusi valdībā, turpina kontrolēt ekonomiku diezgan plaši, neskatoties uz nesenajām atverēm, kuras, visticamāk, atstās sekas ikviena dzīve dienas diezgan lēni.
Līdz 90. gadu sākumam nebija iespējams nopirkt īpašumu pārdošanai Kubā tiem, kuri nebija rezidenti un / vai Kubas pilsoni.

Lietas ir mainījušās, pat ja tas nav radikāli, kā mēs varētu sagaidīt, it īpaši pēc Raula Kastro kunga vadītāja domām, ka šai valstij ir nolēmis atteikties no ārvalstu investīciju slēgšanas politikas, kas to raksturoja no revolūcijas līdz pat tagadnei.

Nekustamā īpašuma pirkšana Kubā un Kubā joprojām nav viegli, un tā joprojām ir darbība, uz kuru attiecas īpaši īpaši ierobežojumi.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Kubā, dzīvot uz salas vai arī vēlaties ieguldīt, ir labi, ka jūs zināt visu, ko mēs ejam redzēt nākamajā rakstā.

Miramar un Siboney ir divi rajoni, kas 90. gados tika uzcelti galvaspilsētā Havanā, lai ļautu ārzemniekiem nopirkt viņu īpašumu.
Tā ir joma, kurā atrodas gandrīz visas pasaules vēstniecības, kurām ir pārstāvniecība Kubā un kurās dzīvo liela daļa diplomātiskā personāla.

Lai pabeigtu attēlu, mēs atrodam arī kādu ārvalstu uzņēmēju, kam pieder māja kādā no šiem diviem rajoniem.

Tie ir divi rajoni, kuros ārzemnieki var iegādāties īpašumu pārdošanai Kubā, jo tie ir rajoni, uz kuriem attiecas īpaši tiesību akti.

Problēma ir tā, ka tiem, kas vēlas iegādāties māju šajos divos rajonos, būs jāsazinās ar ārzemnieku, kuram ir karaliskās tiesības un to nopirkt, jo ārzemniekiem vēl nav iespējams iegādāties kubiešu mājas vai citas ēkas .
Iedarbinātais trūkums ir veicinājis cenu paaugstināšanos, un par ļoti parastu dzīvokli jūs tērējat skaitļus, sākot no apmēram 150 000 eiro, cenas absolūti nav pieejamas Kubas salas tirgū.

Minētajos rajonos Miramar un Siboney ir atstājuši ēkas, ar parasto izņēmumu, kas ļauj ārzemniekiem bez īpašas problēmas iegādāties īpašumu pārdošanai Kubā.

Tās, protams, ir vilinošas iespējas, jo tās ir dzīvokļi ļoti jaunajos kondomīnijās, kas būvēti ar labiem kvalitātes standartiem, kas garantē arī tādas kopējas telpas kā peldbaseini, saunas un sporta zāles, kā arī modrība pie ieejas, kas valstī ar svarīgu noziedzības līmenis vienmēr ir plus, kas noteikti jāņem vērā.

Jāņem vērā arī tas, ka abas apkaimes ir ļoti pilsētas, kur Kubas garā ir maz un kur dzīvo ļoti līdzīga tam, kas notiks Spānijas dienvidos.

Tomēr tā ir valsts, kurā nabadzība turpina radīt draudus visiem rajoniem gan tūristiem, gan iedzīvotājiem.

Vienmēr ir labāk ņemt vērā aprakstītās situācijas un izvēlēties barrio (tā sauktās Kubas spāņu rajonus sauc), kas ir piemērots jums un jūsu ģimenes drošībai, ja esat nolēmis nopirkt īpašumu pārdošanai Kubā.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 37903

PARDOŠANA 2 guļamistabas, Cuba, La Habana, La Havana, habana vieja

96,474.30EUR
PARDOŠANA
2 guļamistabas

70 m²
Pārdod mēbelētu dzīvokli Art Deco ēkā Vecrīgā, kurā ir 2 guļamistabas, dzīvojamā istaba, ēdamistaba, virtuve un vannas istaba. Numurā ir gaisa kondic...
Tas ir īpašums, kas atrodas Holguinas pilsētas centrā. Ļoti plašs un ideāls, lai dzīvotu plašās un ērtajās telpās.
Cod. 37530

PARDOŠANA Privātmāja, Cuba, Matanzas, Varadero, #1458 Ruiz % 29 y 30 , Cardenas

99,114.58EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

236 m²
Es pārdodu 2 stāvu īpašumu ar 5 istabām, 3 vannas istabām, 6 terasēm, garāžu, neatkarīgas ieejas abos stāvos, atpūtas kompleksu un baseinu, kas atroda...
Cod. 37320

PARDOŠANA Privātmāja, Cuba, Matanzas, AGRAMONTE, AGRAMONTE

18,856.34EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

130 m²
Es pārdodu māju Agramonte, Matanzā, kuru projektējis arhitekts. Tajā ir sānu dārzs, garāžas ieeja, liels sienu dārzs ar augļu kokiem. Tajā ir pilnīgi...
Cod. 36946

PARDOŠANA Privātmāja, Cuba, Sancti Spíritus, Casilda, Becker 1A/Paz y Este

30,000.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

1 m²
Liela mājas plāksne, 4 neatkarīgie numuri, sānu koridors, virtuve, portāla režģis, istaba, 1 vannas istaba, iekšējā terase ar pieeju jumtam, bezmaksas...
Cod. 36714

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Cuba, La Habana, Playa, Ave 31

75,000.00EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

150 m²
Es apmainu 1x1, 2x1, 3x1 vai nopirku. Es dzirdu priekšlikumus, un es atgriezīšos atkarībā. ==========================================================...
Cod. 36518

PARDOŠANA 5+ guļamistabas, Cuba, La Habana, La Havana, CALLE MAXIMO GOMEZ 459

120,000.00EUR
PARDOŠANA
5+ guļamistabas

100 m²
Pārdod ģimenes negozio, kas jau ir sagatavots ar četriem pašpietiekamiem numuriem, trim privātām vannas istabām, lielu virtuvi un balkonu Maximo Gomez...
Cod. 36460

PARDOŠANA Privātmāja, Cuba, Matanzas, colon, via Niccolo Macchiavelli 116

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Privātmāja

281 m²
MĀJA PAR PĀRDOŠANU VERY COMFORTABLE, MUNICIPALITY OF MATANZAS, COLON ... ENRREJADO PORTĀLS, dzīvojamā istaba, ēdamistaba, 3CUARTOS, JAUNA 1BANO, COSIN...
Cod. 36377

PARDOŠANA Privātmāja, Cuba, Holguín, Holguin, Calle 13 #4 Piedra Blanca

55,900.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

112 m²
112 m2 māja gabalā 245 m2 blakus ceļiem, lai dotos uz pludmalēm, lidostu un staigātu pa valsti, visa māja tika pārbūvēta 2016. gadā, santehnikas mater...
Cod. 36366

PARDOŠANA Trullo māja, Cuba, Holguín, Holguin, Calle 12 #34 Piedra Blanca

55,900.00EUR
PARDOŠANA
Trullo māja

142 m²
Māja 142 m2 platībā 300 m2 netālu no ceļiem, lai dotos uz pludmali, uz lidostu un staigātu pa valsti, visa māja tika pārbūvēta 2015. gadā, santehnikas...
1 / 9
Karte, cenu dinamika un statistika
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB