PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, habana del este, La Habana, Cuba, calle final No. 19 entre calle 78 y Carretera de Casablanca

PARDOŠANA - Cod. 38897

  • Tips: Apbūvējams zemes gabals
  • Platība: 249 m²
  • Istabu skaits: 2 1/5
  • Stavs: 1

Es pārdodam būvdarbus Antonio Guiteras rajonā Havana del Este. Darbs ir pamatos, gatavs izkausēt apavu, un tiek izgatavoti visi kauliņi un vārpstas (20). Īpašums ir kārtībā kopā ar būvniecības projektu, ieskaitot būvniecības licenci arī kārtībā, visi reģistrēti un apstiprināti ar mājokli un fizisko plānošanu. Īpašums sastāv no 259 kvadrātmetriem (PLUS, kurš vēlas uzzināt, kāpēc PLUS sazināties), un visa perimetra ķēde ir slēgta ar blokiem un vārtiem. 220v un 110v, kas jau ir piesaistīti ūdenim, kas jau ir uzstādīts ar mēru ¾, man ir arī viss tērauds un stīpas, kas tiek izmantotas kurpēm, kā arī šķiedru cementa tvertne 1000 litriem "es domāju", es precīzi nezinu, bet tā ir no lielākajiem, es arī atstāju mazliet smilšu, ko es nezinu, cik tas ir, bet mazliet akmens, varbūt 2-3 metrus no akmens.

P.S. kurš vēlas vairāk informācijas, piemēram, nekustamā īpašuma dokumentus, projekta licences vai vairākus fotoattēlus, kas man jautā par e-pastu, jo šeit ir grūti ievietot tik daudz fotoattēlu.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB